Με δύο νέες μεταγραφές, και μάλιστα για πρώτη φορά στην ιστορία του συλλόγου από ομάδες εκτός Καρδίτσας, ενισχύεται το τμήμα αγωνιστικής ομάδας της Α.Κ.Α.Κ.
Με το σκουφάκι της ομάδας μας θα αγωνίζονται τη νέα κολυμβητική σεζόν η Μαρία Τονιάν από τον Ο.Φ.Θ. Αλεξανδρούπολης και ο Αθανάσιος Λιάκος από την Α.Ε. Τρικάλων, τους οποίους υποδεχόμαστε με μεγάλη χαρά και υπερηφάνεια και τους ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες.
![](https://www.akak.gr/wp-content/uploads/2023/12/391744286_830472612189309_4388542888718841506_n-edited.jpg)
![](https://www.akak.gr/wp-content/uploads/2023/11/391750808_830472382189332_3138453929983807745_n-584x768.jpg)