Ολοκληρώθηκαν οι αρχαιρεσίες της Α.Κ.Α.Κ.

Την Κυριακή 23 Ιανουαρίου 2022, ημέρα Κυριακή, ολοκληρώθηκαν οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη 1)Προέδρου Διοικητικού Συμβουλίου και Μελών Διοικητικού Συμβουλίου 2)Εξελεγκτικής επιτροπής 3)Αντιπροσώπου στην Κ.Ο.Ε. και στην Π.Ε.Θ. του Σωματείου με την επωνυμία «ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ» .

Μετά την ολοκλήρωση της καταμέτρησης των ψήφων τα αποτελέσματα είναι:

Α’ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ.

  1. Γκούγκλιας Δημήτριος έλαβε ψήφους ………..49………..

Β’ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. Γερούκης Θωμάς  έλαβε ψήφους ………..23………..
  2. Καρράς Αθανάσιος  έλαβε ψήφους ………..34………..
  3. Κρανάς Απόστολος    έλαβε ψήφους ………..15………..
  4. Κωστή Διαμάντω (Μάντυ) έλαβε ψήφους ………..32………..
  5. Μαρζαβού Παρασκευή – Νικολέτα (Βιβή) έλαβε ψήφους ………..7………..
  6. Μεσιακάρη – Φιλίππου Ιουλία έλαβε ψήφους ………..21………..
  7. Μπενέκου- Διαμαντή Σταυρούλα (Ρούλα) έλαβε ψήφους ………..24………..
  8. Οικονόμου Αντώνιος έλαβε ψήφους ………..36………..
  9.  Τσαπράζης Γεώργιος έλαβε ψήφους ………..40………..
  10. Τσατσαρώνης Χρήστος έλαβε ψήφους ………..18………..
  11. Τσουκνίδας Δημήτριος έλαβε ψήφους ………..28………..
  12. Χουλιάρα – Οικονόμου Θεοδώρα (Ρούλα) έλαβε ψήφους ………..30………..

Έτσι με βάση το πιο πάνω αποτέλεσμα, εκλέχθηκαν κατά σειρά πλειοψηφίας οι πιο κάτω:

Α’ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ.

1.Γκούγκλιας Δημήτριος                          

Β’  ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Τακτικοί:

  1. Τσαπράζης Γεώργιος
  2. Οικονόμου Αντώνιος
  3. Καρράς Αθανάσιος
  4. Κωστή Διαμάντω (Μάντυ)
  5. Χουλιάρα – Οικονόμου Θεοδώρα (Ρούλα)
  6. Τσουκνίδας Δημήτριος

Αναπληρωματικοί:

  1. Μπενέκου- Διαμαντή Σταυρούλα (Ρούλα)
  2. Γερούκης Θωμάς
  3. Μεσιακάρη – Φιλίππου Ιουλία
  4. Τσατσαρώνης Χρήστος
  5. Κρανάς Απόστολος
  6. Μαρζαβού Παρασκευή – Νικολέτα (Βιβή)

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. Βρόντου Παναγιώτα                                έλαβε ψήφους ………..33………..
  2. Ζαχαρού Παναγιώτα                                έλαβε ψήφους ………..45………..
  3. Κοκκαλάρας Νικόλαος                            έλαβε ψήφους ………..17………..

Έτσι με βάση το πιο πάνω αποτέλεσμα, εκλέχθηκαν κατά σειρά πλειοψηφίας οι πιο κάτω:

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. Ζαχαρού Παναγιώτα
  2. Βρόντου Παναγιώτα.
  3. Κοκκαλάρας Νικόλαος

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ στην Κ.Ο.Ε. και στην Π.Ε.Θ.

  1. Γκούγκλιας Δημήτριος                            έλαβε ψήφους ………..39………..
  2. Τσαπράζης Γεώργιος                               έλαβε ψήφους ………..19………..

Έτσι με βάση το πιο πάνω αποτέλεσμα, εκλέχθηκαν κατά σειρά πλειοψηφίας οι πιο κάτω:

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ στην Κ.Ο.Ε. και στην Π.Ε.Θ.

Τακτικός:

 -Γκούγκλιας Δημήτριος   

Αναπληρωματικός:

 -Τσαπράζης Γεώργιος

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

1st SPRINT Finswimming AKAdemy Cup

  Με απόλυτη επιτυχία στέφθηκαν οι πρώτοι αγώνες τεχνικής κολύμβησης 25άρας πισίνας στην Ελλάδα που…

Πανελλήνιοι Χειμερινοί Αγώνες Τεχνικής Κολύμβησης – Ιωαννινα 8-11/2/2024

Με 20 αθλητές και αθλήτριες συνοδευόμενους από την προπονήτριά τους κ. Νατάσα Θώδη συμμετείχε το…

ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΑΤΟΜΙΚΑ ΡΕΚΟΡ ΣΤΗΝ 3η ΝΗΡΕΑΔΑ

Το Δημοτικό Κολυμβητήριο της Καρδίτσας φιλοξένησε και φέτος τους διασυλλογικούς αγώνες «ΝΗΡΕΑΔΑ» που διοργανώθηκαν για…