Αξιότιμοι κυρίες και κύριοι,
Η Αθλητική Κολυμβητική Ακαδημία Καρδίτσας και ο ΑΣΚ Ολυμπιακός
σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας τους πανθεσσαλικούς κολυμβητικούς αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών «ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2013» που διεξάγονται το Σάββατο 14 και Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2013 στο Κλειστό Κολυμβητήριο Καρδίτσας. Η επίσημη έναρξη θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 15:00.
σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας τους πανθεσσαλικούς κολυμβητικούς αγώνες προαγωνιστικών κατηγοριών «ΓΑΛΑΓΑΛΕΙΑ 2013» που διεξάγονται το Σάββατο 14 και Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2013 στο Κλειστό Κολυμβητήριο Καρδίτσας. Η επίσημη έναρξη θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 15:00.
Τα Δ.Σ. της Α.Κ.Α. Κ.& ΑΣΚ Ολυμπιακός
ευχαριστούμε τους χορηγούς των αγώνων, η συμβολή των οποίων είναι πολύ σημαντική!