Η σειρά της προαγωνιστικής μας ομάδας να λάβει θέση στους βατήρες το ερχόμενο Σαββατοκύριακο και να συμμετέχει στους πρώτους αγώνες της χρονιάς στην ημερίδα «Αντώνης Δρόσος».
Με άριστη προετοιμασία και ανεβασμένη αγωνιστική διάθεση οι 52 αθλητές και αθλήτριες με τους προπονητές τους κ. Κώστα Γκαρνάκη και Αλέξανδρο Παπουτσή αποτελούν την πολυπληθέστερη αποστολή των τελευταίων χρόνων στην προαγωνιστική κατηγορία.
Ευχόμαστε στους μικρότερους πρεσβευτές της ομάδας μας καλή επιτυχία!