Ακούραστα συνεχίζουν στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις οι διακεκριμένες αθλήτριες της Αθλητικής Κολυμβητικής Ακαδημίας Καρδίτσας (Α.Κ.Α.Κ.) Ειρήνη Τσαπράζη και Αγγελική Δεμικέλη με τη συμμετοχή τους στους Χειμερινούς Αγώνες Κολύμβησης Ανδρών-Γυναικών OPEN, που θα διεξαχθούν από τις 14 ως τις 16 Φεβρουαρίου 2020 στο ΟΑΚΑ, συνοδευόμενες από την προπονήτριά τους κ. Νατάσα Θώδη.
Μετά τις εξαιρετικές εμφανίσεις τους στους Χειμερινούς Αγώνες Κατηγοριών στη Θεσσαλονίκη την προηγούμενη εβδομάδα, ευελπιστούν να διατηρήσουν τις υψηλότατες επιδόσεις τους και να επιτύχουν κορυφαίους χρόνους και πρώτες θέσεις στην πανελλήνια κατάταξη. Ο Πρόεδρος της ομάδας κ. Δημήτριος Γκούγκλιας, η διοίκηση και οι συναθλητές τους, τους εύχονται ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!