Η κολυμβητική συνεργασία Α.Κ.Α.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ διευρύνεται ακόμη περισσότερο αποκτώντας έναν ακόμη μεγάλο στρατηγικό συνεργάτη!!!!
Το γυμναστήριο «ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ» πιο σύγχρονο γυμναστήριο της πόλης, είναι στην παρέα μας να προσφέρει στους αθλητές μας περαιτέρω εκγύμναση και ενδυνάμωση. Αντίστοιχα, οι σύλλογοι Α.Κ.Α.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ θα προσφέρουν ανάλογη εκγύμναση με κολύμβηση στους αθλητές του ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ του γυμναστηρίου «ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ».
Ειδικές τιμές θα ισχύουν για τα μέλη των συλλόγων!!!!